| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o problema, mi-am cumparat un laptop Toshiba Satellite L650D si am inteles ca are Bluetooth incorporat... dar nu-l gasesc... Cum il activez? Unde il gasesc?

2 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Pai blueooth pe un laptop este tot timpul activat, daca ai win 7 sau vista dai pe start, la search scrii bluetooth si o sa iti apara un panou de comanda unde o sa selectezi daca vrei sa primesti sau sa dai fisiere, de acolo te descurci. Sper ca te-am ajutat.

| madasmech a răspuns:

Il cauti in serch. Bluetooth pe laptop e cel mai bun la trimis nu la primit.