| CristiUcV a întrebat:

Salut cum pot vedea ce placa wireless am pe un laptop toshiba satellite L650D

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

My computer, apeşi tastă dreapta undeva pe fond alb, mergi la Properties, acolo selectezi Hardware, apeşi pe prima opţiune, Device manager, acolo îţi arată toate plăcile ce le ai în computer. Placa wireless se află la opţiunea Network adapters, apeşi pe "+"-ul ăla din stânga scrisului Network adapters. Baftă!

| CristiUcV explică (pentru angel74dm):

Multumesc pentru raspuns dar nu merge imi arata doar placa de retea fixa nu placa wireless oricum am aflat.Multumesc inca o data

1 răspuns: