| RadioMusicKissFM a întrebat:

Am si eu un server deathrun nehostat si eu am lag mare si ceilalti nu, de ce? Astept raspuns, cat mai repede ca vreau sa il populez. Va Multumesc.

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Pentru că ai lățimea de bandă prea mică, plus resursele consumate de server. Încearcă să mai reduci numărul de sloturi, de asemena încearcă în timpul jocului să modifici valoarea la rate. Încearcă cu 20. 000, dacă nu se rezolvă, încearcă 99999999, dacă nici așa nu merge, ori e netul de vină, ori ai PC-ul prea slab.

| Polistu_Dali_1997 a răspuns:

77.81.168.76:27015 sv deathrun hai si tu!