| marcs a întrebat:

am tel LG GW300 si ma tine bateria doar o zi, maxim o zi jumate daca mi-as cumpara o baterie noua m-ar tine macar 2 zile? sau poate o descarca si pe aia tot asa de repede? si ceva carcasa pentru el de unde mi-as putea lua?

3 răspunsuri:
| alexpaul1986 a răspuns:

Nu

| aeroclub a răspuns:

Deinde ce baterie iti iei fiindca bateriile chinezesti sunt foarte proaste si nu merita sa dai bani aiurea pe ele mai bine iti iei o baterie oriinala dar stii ca te tine si despre carcasa poti sa te interesezi la un service de telefoane mobile pentru ca majoritatea au cunostinte cu baieti din afara care mai aduc carcasae si telefoane happywinkingfunda?

| oanas19 a răspuns:

Daca iti iei baterie noua ar trebui sa te tina minim 1 saptamana... de carcasa nu stiu nimic