| Dexterinio a întrebat:

Salut am un laptop DELL inspiron 1501 cu placa video ati radeon xpress 1150 si nu pot sa ii dau de cap pentru windows 8, nu gasesc driver pe net. si nu pot sa imi dau seama cum sa instalez driveru.
Astept raspunsuri, dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai nu are, de aia nu-l gasesti!

| bogdan_5842 a răspuns:

Nu stiu

| Dexterinio explică:

Mai oameni daca nu stiti, de ce mai scrieti aci ca nu stiti? In fine eu ce am cautat nu am gasit, poate este altcineva mai priceput si poate sa ma ajute, as fii recunascator. ceva un driver universal pentru WIN 8.