| BlackManJe a întrebat:

Am vrut sa intru pe messenger, si imi da o eroare si scrie ceva de win32. L-am dezinstalat si am vrut sa il instalez iar, si tot la fel zice. C e trebuie sa fac? dau funda si va rog cat mai repede.

1 răspuns:
| pYv a răspuns:

Simplu..iei un program de, dezinstaleaza total, sterge cocki-urile, regkeys etc...si ii dai sa iti faca lucru asta gen:Your Uninstaler Revo Uninstal daca nu te descurci si iti "este" mai la "indemana" reinstal windows...