| bogdan1004 a întrebat:

Ajutor......nu pot sa-mi instalez Paint..imi da o eroare de win32.ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Xao20 a răspuns:

Cred ca ai virus

2 răspunsuri:
| bogdan1004 explică:

Nu m-ati ajutat

| anonimg a răspuns:

Paint-ul se instaleaza odata cu windows-ul. Nu stiu daca exista posibilitatea sa il mai instalezi dupa aceea ca si program separat de windows; nu stiu nici daca poate fi reparat.
Solutii:
1. folosesti "system restore" -iti dai pc-ul cu un timp mai in urma (cand iti mergea bine paint-ul).
2. repari windows-ul cu acelasi disc de pe care l-ai instalat.
3. instalezi windows-ul din nou.