| NewByePeCs a întrebat:

Salut, am Windous 7. Credeti ca e BUN?

4 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

Orice windows trecut de xp e neasteptat de nesigur, sunt construite pe motoare de vista, deci e ca si mort; 7-le cere multe resurse deci iti vor trebuii vreo 50 de giga pe partitia de wndows, chiar nu se merita sa treci la versiunile avansate, is facute in special pentru corporatii mari, sau firme, plus ca iti trebuie si calculator a duca, dar ca uz personal, XP la putere!

| Carmen a răspuns:

Desigur!

| drhotzu a răspuns:

Nu!
sau da!
ce vrei sa auzi?
pe bune? nu poti sa iti dai seama daca este bun sau nu? iti merge calculatorul bine? atunci esti bine!

| PuTTy a răspuns:

Parerea mea este ca NU! deoarece iti trebuie calculator bunwinking eu acum am windows7 ultimate se misca bine dar sincer mai mult imi place xp sp3 love struck