| unromantraditional a întrebat:

Azi a expirat versiunea free a antivirusului pe care il foloseam, AVAST! Antivirus.Ce alt antivirus(care sa fie la fel de bun si sa nu incetineasca viteza calcultatorului[sa nu faca lag]) as putea folosi?

Răspuns Câştigător
| AlinSUNT a răspuns:

Avira il folosesc de multi ani si am incredere in el, face o treaba bunahappy si nu face deloc lag

7 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Avastul gratuit nu expira, dupa un an il poti reactiva daca vrei, doar intri si completezi campurile cerute de ei. Eu il folosesc de ani de zile. Asta daca vrei sa-l mai pastrezi happy

| unromantraditional explică (pentru mixxjim):

Pai si eu am descarcat avast free, dar dupa 30 de zile a expirat, l-am reinstalat dar tot expirat a ramas.

| mixxjim a răspuns (pentru unromantraditional):

Nu trebuie reinstalat, trebuie sa completezi un formular la ei cu numele, adresa de email si-l ai pe 1000 de ani, dar se reinnoieste in fiecare an, probabil sa aiba ei o evidenta ca-l mai folosesti sau nu.

| vangaelis a răspuns:

Eset smart security, nu foloseste resurse

| Zackachu a răspuns:

Nod32,Malwarebytes Anti-Malware, sunt cele mai bune, si nu iti face lag.
Funda?

| agentul007 a răspuns:

Avira Free

Răspuns utilizator avertizat