| BogdanFlorin1999 a întrebat:

Azi am primit o tigare electronica de la un prieten de al meu pentru ca el s-a saturat de ea,simerge tot la ea,doar ca am vazut ca este cu acel atomizor ne detasabil,adica nu am idee cum se poate schimba la ea rezistenta si bumbacul acela care absoarbe aromele,este dintr-o bucata cum s-ar zice,pe ea scrie Nhoss parcadar nu stiu ce model este, pareri va rog despre cum as putea schimba rezistenta si bumbacul? P.s nu vreau sa ma apuc de fumat si stiu ca nu este bine doar ca as vrea sa le schimb pentru a o putea vinde sau o da cadou!
Multumesc, dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Sunt doua feluri fie care se schimba( de buna calitate ) si cele care nu (folosesti pana se buleste) cauta pe net daca chiar se poate schimba daca nu aia e n-ai ce face o dai asa cum e mai departe.