| ioanacristina666 a întrebat:

Cam cat costa sa trimiti un colet cu plata ramburs(un colet mic in care e doar o jucarie mica de pluslaughing la o distanta de 200 km in tara.aproximativ.Multumesc mult

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Daca trimiti cu posta romana nu conteaza distanta (cred ca 8 lei iti ia ). Daca vrei sa trimiti cu curierul trebuie ca zona unde trimiti sa aiba acoperire altfel platesti Km suplimentari. Daca are acoperire platesti intre 15-25 de lei, depinde de curier.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, depinde de curier. De la 15 lei pana la 25 de lei. Personal iti recomand https://www.urgent-curier.ro sau Cargus.