| boss97 a întrebat:

Salut.Cand navighez pe facebook mi se pare ca merge cam greu,oare de ce? (google chrome, Windows-ul il am instalat de 2-3 zile)

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Din cauza procesorului, mai incearca sa opresti din aplicatii cand stai pe facebook.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Poate sa fie din cauza procesorului sau din cauza netului eu am avut prbleme de genu cad aveam net de la Romtelecom

| Jecka a răspuns:

Poate sa fie din diferite motive poate a cazut netul pe citeva minute si sa incetinit viteza de navigare