| AndressAndreea a întrebat:

Ce site-uri organizeaza concursuri cu premii reale? Daca a-ti castigat ceva pe unul dintre acele site-uri, a-ti primit premiul?

1 răspuns:
| oOSaritaOo a răspuns:

Bună, nu prea am văzut situri care să organizeze concursuri cu premii reale decât cele de pe Facebook. Pe Facebook sunt destule concursuri de acest fel şi nu am câştigat nimic niciodată laughing aşa sunt eu mai ghinionistă, dar am văzut destui care au câştigat şi nu a fost vrăjeală.