| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop a întrebat:

cine vrea programe hack ma cauta pe skype adrian200094
doar îmispune ce programa vrea și eu o fac.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Interesant! Esti hacker? Cunosti pedepsele in astfel de cazuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este hacker cum sunt eu avion. E doar un copil trist care cerseste atentie. Nu veti vedea vreodata un hacker care sa foloseasca expresia "programe hack".

| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop explică (pentru anonim_4396):

Eu nu ți-am cerut opinia daca ceva nu-ți place poți nici nu pune comentarii aiureaa

| anonim_4396 a răspuns (pentru qazxswedcvfrtgbnhyujmklop):

Vezi ca de la atata hackareala ai incurcat limba romana cu C++ sau alt limbaj de programare. Acum, sa nu spargi vreun site de la NASA sau Pentagon pentru ca te-am suparat eu putin. Intoarce-te mai bine la spart seminte si lasa "programele hack" pentru cei care stiu ce sunt acelea.

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Pentru flodare servere cs 1.6 ce ai?

| JockerStoica a răspuns:

laughing Interesant

| Gradinaru_Tudor_1998 a răspuns:

Eu doresc