| Gabriel2606 a întrebat:

Salut. Cu ce ajung de la Apusului in Titan? Nu sunt din Bucuresti, dar am nevoie!

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Metroul pana la Nicolae Grigorescu

| CassiusAlexander a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

De ce? Există stația Titan laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CassiusAlexander):

Vede el unde ajunge

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu taxiul ca sa ajungi exact in zonă

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca stai la apusului aia inseamna in militari, cobori la metrou gorjului sau lujerului si i ei metroul pe care scrie Anghel Saligny si ăla te duce pana la titan, sau i ei metroul preciziei si cobori ori la eroilor ori la dristor si schimbi magistrala urci scarile spre celalalt tronson si i ei metroul de titan, mai intrebi lumea pe peron ca ei stiu cum sa ajungi.

| dinaprilie a răspuns:

Metrou!

| Gabriel2606 explică (pentru dinaprilie):

De unde?

| dinaprilie a răspuns (pentru Gabriel2606):

Exista statie de metrou la apusului sau gorjului sau pacii si vei merge pana la nicolae grigorescu ( cartier titan ). Vezi ca in metrou sunt harti cu numele statiilor ( cartierele unde ajunge metroul ). Aditional de la statia de metrou poate trebuie sa iei vreun autobuz, tramvai etc pana la destinatia ta finala. Vezi ca pe internet pe stb.ro ai si harta cu statiile de autobuz, tramvai etc. Fa-ti un plan inainte sa pleci la drum.