| soribn2456 a întrebat:

Cum imi pot afla abonatii care s-au abonat in privat pe yt?

3 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Https://www.youtube.com/subscribers

Singura solutie dar nu inteleg ce vrei sa zici prin privat :))

| Iunix a răspuns:

Nu poți. Acei oameni au setat în contul lor ca abonamentele lor ( canalele la care s-au abonat ) să rămână private. Tu poți să-i vezi doar pe acei oameni ce s-au abonat la tine și au setat în contul lor ca abonamentele lor ( canalele la care s-au abonat ) să rămână publice, adică să poată vedea oricine la ce canal s-au abonat.

| HarkerBannList a răspuns:

Ai aici un link pentru ati vedea abonatii : https://www.youtube.com/subscribers
Funda?