| Doctorfishadi a întrebat:

Daca are careva cont pe paypal va rog sa ma jutati si pe mine ca nu mai inteleg nimic.
Deci la first name:
Si last name:

Ce sa pun?
Daca in buletin te cheama Baciu Ion Vali,zic si eu un nume la plesneala.
Varianta 1, pun la first name: Baciu
Si la last name Ion Vali?

Varianta 2:
Pun la first name: Ion Vali
Si la last name :Baciu?

Eu stiu ca numele este Baciu,asa ar veni
Iar prenumele este Ion Vali.
Deci ce naiba sa pun inainte pe paypal cand fac cont, numele sau prenumele primul?

Răspuns Câştigător
| Alex12345678900987654321 a răspuns:

Frate nu conteaza ce nume ai la buletin.Eu am numele la paypal Alexandru Fcsb si nu are nimic

| Doctorfishadi explică (pentru Alex12345678900987654321):

Deci importante sunt celelalte informatii, gen card, adresa, etc?

Tu daca vrei sa cumperi ceva de pe net sau sa iti bage bani pe card nu comenteaza nimic ca nu ai numele corect?

| Alex12345678900987654321 a răspuns (pentru Doctorfishadi):

Exact frate. nu conteaza decat numarul de telefon, cardul si cod postal adresa nu conteaza pentru ca ei te identifica prin card