| oviandr3i a întrebat:

Salut Dau Itempe Pe Metin 2 Yoneis SITE! pe iteme ro bune sau pe moduri hammer Astept RASPUNSURI!

1 răspuns:
| NaruToNR1 a răspuns:

Nu cred ca iti da cineva, pentru iteme ro sunt scumpe, + Metin 2 yoneis e bug tot metinul cu acele armuri cu aparare 39999 si accesoriile cu 100k pv, mai ales cu casca yoneis cu 999k pv. Deci o sa gasesti greu pe cineva... Bafta in continuare si sper sa iti gasesti pe cineva sa iti dea iteme ro/hammer pe itm yoneiswinking