| Walhalla a întrebat:

Salut De aproape un an am unghii foarte urate(e drept,mi le si mai rod; nu pot sa nu fac asta)zbarcite,mai ales la baza unghiei, nu la varf...Am fost la dermatolog si mi-a recomandat nizoral si niste pastile pe care trebuie sa le iau zilnic Chestia e ca nu mi-a trecut,ba din potriva am impresia ca s-au mai uratit Ce sa fac? PS:Sunt baiat, asa ca faza cu oja nu tine...

Răspuns Câştigător
| BSwwatch a răspuns:

Sfatul meu este sa consulti mai multi doctori, nu doar unul, ca...na,sti cum sunt, uni mai pregatiti alti ba, din zece opinii al doctorilor vezi apoi si tru care au avut caeeasi parere si apoi urmezi tratamentul! MULT SUCCES!

3 răspunsuri:
| diannna38 a răspuns:

Pai tu cand lucrezi ati transpira picioarele in bocanci cau in ce esti incaltat taieti unghiile in fiecare saptamana si spalate cand vi de la munca pe picioare si dete cu udra de talc

| Walhalla explică (pentru diannna38):

Nu de la picioare; de la maini..credeai ca imi rod unghiile de la picioare?laughing

| diannna38 a răspuns:

Scuze asa am crezut. Atunci la maini tu cand vi de la munca spalate cu apa calda sau fiarta si apoi taieti unghiile