| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de ce nu-mi merge yahoo messenger pe mobil? imi scrie asa ne pare rău că aveţi dificultăţi de logare inch conectaţi-vă la ecranul de autentificare nostru de desktop şi apoi încercaţi din nou de la ecranul de autentificare autentificare nostru mobil, am cartela FROG, si merge internetul, dar nu merge decat mess-ul, de ce? am Nokia 2700 clasic.

Răspuns Câştigător
| AoiTori a răspuns:

Si eu am incercat sa intru pe mesenger de pe internet dar cel mai simplu e sa-ti descarci shmesenger pe mobil (nu iti ia decat cativa kilo). happy