| IreneIsHere a întrebat:

Hei, la mess pe telefon eu intru pe m. yahoo dar cand dau sa bag id si parola imi zice 'ne pare rau ca aveti probleme la autentificare, incercati din ecranul pentru desktop si apoi incercati iar pe mobil' ..am intrat pe mess de pe calculator si a mers..am intrat iar pe mobil.a aparut iar mesajul straight face inainte puteam sa intru de pe telefon dar acum tot apare acel mesaje.
Heeelp urgent. Funda happy

4 răspunsuri:
| clawditzu a răspuns:

Eu tot nu am reusit...

| illegal89 a răspuns:

Probabil a incercat cineva sa se logheze pe id-ul tau si a introdus parola gresit de prea multe ori, logheazate pe mess de pe un pc si dupa aia vei reusi sa te loghezi de pe tel happy

| IreneIsHere explică (pentru illegal89):

Exact asta am facut.m-am logat pe pc si a mers..am incercat pe tel si a aparut mesajul.

| Ioan_Dan_Tuluca_1989 a răspuns:

Same problem!
trebuie sa ai opera 4.2 / 5 sau 6 ...sau o versiune mai noua.
intra pe edit.yahoo.com
iti bagi id si passu
dupa iti cere codu ala din imgcaptcha! il bagi! si gata beleaua!
uite aici linkul de unde am aflat de toata treaba!
http://www.gurubest.com/2012/04/how-i-solved-yahoo-error-mobile-login.html