Întrebare recomandată | GabbyD a întrebat:

De curand m-am angajat la un Call Center, mi s-a facut contractul de munca dar nu mi s-a cerut cazier, fisa medicala sau altceva. Aveti idee de ce?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa fim seriosi! La ce le-ar trebui? Trebuie doar sa raspunzi sau sa suni. Nu ai gestiune, nu ai responsabilitati financiare, nu ridici greutati, nu dai cu ciocanul, etc. Ai un telefon si niste hartii.

| GabbyD explică:

Da asa este, dar avand in vedere faptul ca, colegii mei au avut nevoie de aceste documente, si mi-e nu mi le-au cerut... nu stiu ce s-a zic!