| Andrei_Robert_2000_AOia a întrebat:

Salut,de curand mi-am schimbat windowsul si am decis sa imi instalez windows 8 iar ulterior am facut upgrade la 8.1, problema este ca am descarcat anumite aplicatii, le-am instalat iar cand am vrut sa intru in ele mi s-a pus intrebarea "gen "Daca vreau ca aplicatia sa ruleze daca nu sunt in ea"iar eu crezand ca o sa pot modifica chestia asta am dat nu.Adica sa nu ruleze daca nu sunt in ele chair daca ele sunt in bara, deschise.Intrebarea mea ar fi daca pot cumva sa modific si sa fac in asa fel sa ruleze in timp ce nu sunt in ele.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oricare Windows mai nou este bazat pe Windows 7. Deci activitatile de oprire a unor softuri, de dezinstalare chiar, sunt identice: http://mystreet7.com/......owsul.html