| Crailzeh a întrebat:

De unde pot cumpara folii d-alea cu bule de aer? Vreau sa le sparg! Are la bricostore sau in cora? happy

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Nu trebuie sa cumperi, te duci la orice magazin care vand obiecte care se infasoara in asa ceva si-i rogi sa-ti dea si tie niste folii daca au, ca-ti trebuie sa ambalezi ceva. eu am avut 2 canapele invelite in asa ceva si am aruncat, daca stiam ti le pastram laughing daca vrei musai sa cumperi poate prin brico, in cora poti gasi daca te duci si ceri, cum spuneam

2 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Multe magazine arunca asa ceva
ele sunt ca portectie pe majoritatea marfurilor cu risc de distrugere
la magazine de electronice

| Crailzeh explică (pentru Q69):

Stiu ca-s de protectie... Dar unde gasesc sa cumpar? rolling on the floor magazine de electronice nu am prin zona. Bucuresti, sector 2...