| Maaxi a întrebat:

Salut(deja m-am plictisit sa zic salut, dar na )

Acum problema mea, sunt un fan anime si deobicie intru pe un anume site si cand vad o serie care este la episodul 5 ma duc pe ea si in timp ce dau pe episodul anterior imi deschide alte 2 pagini le inchid dau din nou spre episodul 1 si tot asa pana la episodul 1 imi tot deschide cate 2 pagini

Ce caut eu, pai in principiu daca stie cineva daca imi pot seta firefoxu sau un alt browser pur si simplu sa inchida paginile alea sa le ignore cand le deschide fortat

1 răspuns:
| Dante30 a răspuns:

Salut, pai din cate stiu eu un Ad block ai putea instala pe Firefox aka un add-on, Sau ai putea sa te uiti de acum inainte pe anilinkz.com si eu sunt fan anime si acolo ma uit la toate animeurile, si ce zici tu de acele siteuri se numesc pop-ops. Bafta.