| anonim_4396 a întrebat:

Despre mersul cu metroul in Bucuresti as avea o nelamurire. Sa va spun clar care e situatia. Eu trebuie sa ajung de pe Str. Florilor in Titan iar pe google map imi arata sa merg cu m4 pana la Basarab 2 si dupa sa schimb sa iau m1 de la Basarab 1 pana in Titan. Ce nu stiu eu este cum schimb..Nu am idee. Nu sunt din Bucuresti si habar nu am cum vine.Un pic de ajutor, va rog!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cobori dintr un metrou, te duci pe alt peron si iei metroul catre directia care te intereseaza