| Maylat_Yo_Cosmyn_1995 a întrebat:

Salut e bun smartwatch e BODA smart time 220

3 răspunsuri:
| Softe a răspuns:

Daca vrei sa iti cumperi un smartwatch nu te uita la variantele chinezesti, fiindca iti vor arata doar ora si cu greu poti suna pe cineva, incearca sa-ti maresti putin bugetul si incearca un Sony SmartWatch, e un ceas foarte bun cu o multime de chestii in el si tot felul de aplicatii si e destul de ieftin pentru ce stie sa faca, daca continui cu achizitia unuia chinezesc, pana in 100 de lei, te vei plictisi repede de el si iti va parea rau ca ai,, aruncat,, niste bani aiurea.

| Maylat_Yo_Cosmyn_1995 explică (pentru Softe):

Eu nu am nevoie sa sun am nevoie sa stiu cat e ceasul si sa ascult music si sa intru pe Facebook pentru asta e bun e_BODA SMART TIME 220

| Softe a răspuns (pentru Maylat_Yo_Cosmyn_1995):

Sa intri pe Facebook de pe smartwatch nu e posibil, poti doar vedea notificarile, aceste ceasuri au fost create pentru a suna si arata timpul sunt ca un fel de hands free