| david23tm a întrebat:

Salut, eu am net de la rds prin cablu, si cand intru in cmd si dau ipconfig la gateway imi arata 0.0.0.0, si mai jos, la local, nu arata nimic, de ce? mersi frumos!

Răspuns Câştigător
| Americanuu a răspuns:

Pentru ca folosesti conexiune PPPOE

2 răspunsuri:
| MichaelPapushel a răspuns:

Nu stiu sigur.dar intra in cmd. apoi scrie ipconfig/release apesi enter dupa cred ca o sati apar tot asa apoi scrie ipconfig/renew apesi enter si e posibil sa mearga. sper ca te-am putut ajutawinking

| david23tm explică (pentru MichaelPapushel):

Mda, cica astia de la rds nu au nici DSN nici Gateway ip, asta e, mersi oricum