| Ирина19 a întrebat:

Explicati-mi va rog cum as putea crea un aspect de profil pe hi5.
Multumesc mult

3 răspunsuri:
| alynutza a răspuns:

Bunabatting eyelashesdeci dai pe "profilul meu"si dupa mai jos unde scrie"fotografii, prieteni, etc "o sa gasesti"modifica aspectulwinking"dupa de aici te descurci credbatting eyelashesbig grin

| Ирина19 explică:

Unde se afla crearea aspectului stiu, as vrea smai explicati ce sa aleg la 'pozitie, atasare, repetare'si mai multe chestii din alea, culorile deja aleg si singura da restul cum fac? Multumesc

| SunnyMidnight a răspuns:

Uital, intra aici: http://welcome.haipa.ro/hi5-skins-layouts/ si o sa gasesti ce iti trebuie