| NoAntidote a întrebat:

Cum imi pot pune o poza ca aspect la profil pe hi5? pls!
Va rog sa explicati mai bine.Mersi!
Astept raspunsuri! Funda!:Xhappy

Răspuns Câştigător
| bEbiTTsa a răspuns:

Intri pe hi5, dai la modificare aspect si in dreapta sus scrie "Creaza un aspect pentru profil" si iti apare 3 sectiuni "Pagina globala","Secţiune principală","Secţiuni secundare". Sub pagina globala scrie "Choose File" dai clik acolo si incarci o fotografie din pc, apoi iti apare semnul asta ^ cu albastru unul sub altul dai acolo. Apoi pui un nume la aspect, selectezi pozitia unde vrei tu "sus","mijloc","jos", atasare si repetare.Si gata dai salvare big grin gasesti aspectul in sectiunea"aspecte create de mine" si dai utilizare aspect. Daca nu te descurci lasa`mi un mesaj in privat cu id tau.Succes fundita?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Georgyana98 a răspuns:

Pai intri in profilul tau hi5.Si dai ''modificare aspect''. Undeva sus in dreapta o sa iti apara ''Creeaza-ti propriul aspect'' sau ceva de genul asta. daiacolo si incarci opoza de'a ta.

Baftabatting eyelashes happy

| NoAntidote explică:

Dar apare.pagina globala si etc! la care din ele dau? angryangrysad