| ImiDoresc a întrebat:

Salut fratiilor! am si o intrebare de maxima securitate laughing, Spuneti- mi si mie va rog cel mai performant program impotriva Keylogger- elor, k este FREE sau de cumparat a inceput s- a cam sperie ceea? (mai mult)

Răspuns Câştigător
| spaghetty a răspuns:

Pai poti descarca avast.Il ai gratuit 30 de zile pana iti dai register(o sa iti apara la notificari) si dupa ce te-ai inregistrat il ai cu licenta un an.Mie imi gaseste orice hack\keylogger\trojan.

| ImiDoresc explică (pentru spaghetty):

Am avut nod32 5 de cand ma stiu eu.Si de cateva zile m-am dat pe avast i.am facut licenta tot la zi cu el.Si degeaba.adica am creat un virus eu personal un keylogger sa vad daca mi-l depisteaza. nici nod-ul si nici avast-u nu au reusit.ma gandeam la alte programe de "spy" mai am si "spybot Search&destroy" si malwarebytes anti-malware...

| spaghetty a răspuns (pentru ImiDoresc):

Hmm ciudat.Mie nic paginile cu fisiere care au virusi nu ma lasa sa le vadlaughing

5 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Pai pentru a lua keylogger nu ai decat sa: descarci programe de genul hack pentru nu stiu ce facebook pagina etc joc multi player
2: crack joc nu stiu care
3: trainere jocuri
4:sparge parola lui gigi de dupa bloc laughing) asta am inventat eu cu gigi de dupa bloc laughing))
5:teme windows, schimba culoarea la nu stiu ce, cursor, fundal, bara start etc ( luate numai de pe net)

deci daca nu vrei sa iei keylogger sa nu faci nimic din ce am spus mai sus, programele antivirus, care au antispyware, cum ar fi eset nod32 antivirus 4 care il am eu, este foarte bun, blocheaza paginile virusate, nu ma lasa sa descarc nimic virusat, daca vreau sa pornesc un joc de pe un cd si e virusat nu ma lasa sa il pornesc, daca il copii in calculator ii da quarantine ( il blocheaza pana il curata de virus cred ) etc... si trebuie sa ai firewall activat! daca instalezi ceva de pe cd-dvd pentru componente hardware atunci numai cand iti cere la wizard, dezactivezi firewall, o data dezactivat firewall este ca si cum ai lua SIDA, si la o simpla raceala mori, asa si pc-ul la un virus e praf ( fara firewall activ )

| ImiDoresc explică (pentru RB26DETT):

Pai stii ce mi-ai zis tu acum boss.ule, Este ca si cum m-ai pus la regim sa numai mananc carne si sarat, si sa manac doar supelaughing))))))) intelegi? pai tocmai de asta vreau ca m-am documentat la maxim si orice e periculos pe net, I need protectionnnlaughing) ....sincer daca nu o sa gasesc protectie free o sa pletesc pentru ea

| RB26DETT a răspuns (pentru ImiDoresc):

laughing)) pai cauta totusi daca ai cunostinte care se ocupa cu programe de securitate antivirus, sau care au licente antivirus recomand cu incredere eset nod32 antivirus 4 sau 5 si avast, astea sunt de baza, celelalte nu prea cred ca sunt cine stie ce cum avira sau avg care nu prea prea, am avut dar nu sunt prea bune.