| XxAlexandruxX a întrebat:

Salut hei! Cu ce se poate taia rapid un antifurt pentru bicicleta stiu ca mai intai, cu bricheta pentru a se topi plasticul sau cauciucul cu care este acoperit si dupa aia cu un cleste sau foarfec dar ce fel, ce tip? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| bDaniel a răspuns:

Pai daca este asa cum zici tu ca ai bicicleta fi sigur ca nu se va putea taia ala decat in 5 min anti furtul pentru ca nu il poti taia decat cu un cleste cum a zis JusTPauL sau cu flexul cum aspus dragos57 deci eu nu am spus cu raul ca stiu cum este sa ai grija sa nu ti se fure bicla
winking deci da funda la cine tia raspuns mai bine ok?

5 răspunsuri:
| XxAlexandruxX explică:

Nu vreau sa fur straight face, am o bicicleta si vreau sa stiu de la ce sa ma astept

| XxAlexandruxX explică:

Restul ati fost niste idioti nu ati fost in stare sa imi dai un raspuns sincerwinking

| dragosh57 a răspuns:

Ia un generator si flex

| CataGen a răspuns:

Cu dintii. roade-l pana la epuizare laughing. e bine ca ti-ai gasit meserie de pe acumhappy.

| xPicPoc a răspuns:

Lasa-te de furat ca ajungi departe laughing