| Luciboy a întrebat:

Imi puteti spune un server triburile speed care sa mearga?
Pana acum am vazut numai triburile speed care nu merg. Daca nu vreti sa il postati dati Add pe
YM:luci_boy_2011

Răspuns Câştigător
| Zettt a răspuns:

Http://tribal-speed.zapto.org/index.php
asta sigur merge

2 răspunsuri:
| Sch3la89 a răspuns:

Vand ponturi la aparate pret de criza mai multe informatii pe id : Cevasecret2012

| Luciboy explică:

Stiu ca merge l-am jkt cand s-a dat RR am fost primul apoi un trib d 10 oameni cu 10k cavalerie grea fiecare m-au atacat si mi-au distrus satele angryangryangry (asta s-a intmplat imediat dupa ce mi-a disparut protectia de incepator) cryingcryingcrying(cryingcryingcryingcrying