| Grigoran_Auras_1995 a întrebat:

Salut in liceul hermes din Bucuresti sunt multi tigani?

4 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Copil rasist ce estilaughing)) n-ai putea intreba mai bine ceva de genu, cum as putea sa ma apuc de invatat si sa-mi fgac un viitor fara sa pun intrebari fara sens?

| Houstain a răspuns (pentru vangaelis):

Poate xenofob.

| Grigoran_Auras_1995 explică (pentru vangaelis):

Te-ai simtit nu?
Si nu este o intrebare fara senswinking

| vangaelis a răspuns (pentru Grigoran_Auras_1995):

N-ai treaba cu lucrurile ce te inconjoara. Chiar este fara sens. Intrebai si tu daca sunt anumite profiluri sau profesori buni mai intelegeam.dar sa intrebi tampenia aia... Pleaca si tu in occident si intreaba "la scoala X sunt negri?" sa vezi ce se intampla. happy
Si apropos, baietel, nu am de ce sa ma simt, sunt iritat de intrebarile stupide pe care le vad. Nu ma mir de ce se intampla la BACwinking