| GabrielTPU95 a întrebat:

Salut,joc Dream League Soccer si as dori sa folosesc hack pentru bani in joc. Vreau sa stiu daca este sau nu ilegal sa fac asta, adica nu vreau sa intru la inchisoare sau chestii de genul.

Răspuns Câştigător
| BogdanDavidZ a răspuns:

Nu ai cum sa intri la inchisoare pentru ca folosesti cheats pe un joc.
Doar ca daca folosesti pe unele jocuri cheats poti primi ban(la asta nu cred ca poti primi), dar nu sa intri la inchisoare.

| GabrielTPU95 explică (pentru BogdanDavidZ):

Cred ca ai dreptate,tot ce vreau sa fac e sa intru de pe telefon pe un site care iti baga bani in joc, ma pune sa-mi scriu nickname-ul, sa scriu ce suma de coins vreau, si dupa aia ma verifica sa vada daca nu sunt robot, si dupa aia ma pune sa descarc ori un joc sau emoticoane, am vazut pe Youtube cum se procedeaza.

| BogdanDavidZ a răspuns (pentru GabrielTPU95):

Nu sunt bune alea, sunt niste prosti.

7 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Daca jocul e online, 95% ca vei primi ban, si-ti vei pierde contul. Daca-i offline, poti face ce vrei, nimic n-ar sa se intample.

| Tiger7777 a răspuns:

Nu ai cum sa faci inchisoare, nu il asculta pe beatul alalalt... doar iei virusi

| Dorin506 a răspuns:

Nu face asta ca intri la inchisoare
Cand bagi hack de bani se baga bani falsi in contul ownerului.

| Dorin506 a răspuns:

Poti intra la inchisoare deci nu face asta.
Funda

| Lazăr_Denisa_2000 a răspuns:

Te sfătuiesc să nu foloseşti hack pentru bani in joc. E ilegal. Aceeasi dilema a avut-o un coleg de al meu zilele trecute