| zarra a întrebat:

Salut la toata lumea!
Am si eu o problema care nu o pot rezolva:am instalat windows7, si de cateva zile ma tot indispune (ca sa zic asa)windows genuine.Nu trec 15 minute si iarasi apare, ca sa nu mai zic ca si cand pornesc calculatorul i-mi apare si pana nu dau close la aceea fereastra, nu pot accesa nici o pagina sau fereastra.Ma poate ajuta cineva? IDmeu este: alexhamanu
CU MULT RESPECT:Alex

2 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Vezi aici, descarci RemoveWGA http://blog.weebo.ro/......ntage-wga/

| zarra explică:

Am incercat sa descarc ce mi-a dat aqualuna, dar nu se poate.Nu i-mi permite acest lucru.Are cineva alta idee?