| stresat a întrebat:

Am instalat antivirusul avast 4.8 profesional cu licenta bagata pentru inca 2000 si ceva de zile. Problema e atunci cand pornesc calculatorul, dupa cateva secunde apare o casuta cu avast simplu si avast upgradat pe care eu o inchid. Exista o metoda prin care sa nu mai apara fereastra aia, o modificare in registri sau orice... Astept sugestii si dau funda la cel care ma ajuta.

3 răspunsuri:
| .::CyBeR::. a răspuns:

Sincer, mai bine iti bagi piciorul in el Avast, Nod32 Antivirus 4 e mai bun, licenta poti sa iei de pe www.nod321.com,dar inainte sa intri pe acest site dezactivezi toate sistemele de securitate din nod32 si dup-aia poti sa intri pe site.

| stresat explică:

Nu vreau alt antivirus, vreau sa ma ajutati exact cu intrebarea pe care am pus-o. Nu vreau nici sa upgradez, nici sa bag alta versiune de avast, nici sa schimb antivirusul.

| Magicianul1 a răspuns:

Intri pe avast upgradat si face ce zice el! Funda!