| SimaRobertLucian96 a întrebat:

M-a poate ajuta cineva cu un link sau un site catre vanzarea unui Htc Sensation XL, indiferent daca este nou sau folosit as dori sa aiba castile si sa fie undeva maxim 1600ron.

Răspuns Câştigător
| OnlyWeTwo a răspuns:

Oare de ce?

6 răspunsuri:
| ComaniciIonut a răspuns:

Aici gasesti 100% din magazine si lista de preturi a acestora http://www.price.ro/preturi_htc_sensation_xl_white_490928.htm

| OnlyWeTwo a răspuns:

Uite aici un site http://www.okazii.ro/.......Telefonul arata nou nout la un pret bun. Daca vrei mai poti tu cauta alte culori un pret mai bun.Doar scrii marca telefonului si dai cauta

| SimaRobertLucian96 explică (pentru OnlyWeTwo):

Mersi mult uite pe asta chiar nu-l gasisem. Oricum am cont pe ocazii de ceva vreme deci stiu ce si cum.

| OnlyWeTwo a răspuns:

Ok! sper ca ti-am fost de folos "funda:d"

| SimaRobertLucian96 explică (pentru OnlyWeTwo):

Nu stiu de ce dar in dreapta nu-mi apare funda la tine?!

| SimaRobertLucian96 explică (pentru OnlyWeTwo):

Tu mi-ai dat pentru sensation nu pentru sensation xl deci nu pot sa-ti dau funda.