| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? De o ora incerc sa intru pe facebook si nu mai merge facebook-ul, imi este blocat accesul la facebook. Am incercat de mai multe ori si imi zice de fiecare data : "Oops! Google Chrome could not find www.facebook.com Try reloading: www.­facebook.­com". Eu folosesc Google Chrome. Stiti cumva ce pot sa fac? :(

2 răspunsuri:
| Ercjiaai a răspuns:

E problema de la ei...Nu merge in toata Europa si nici in Africa de Sud...Incearca sa scoata faza aia cu my special video(un virus periculos care iti baneaza contul de facebook).

| LeiAdrian a răspuns (pentru Ercjiaai):

A nu merge la nimeni? Si cam cand si-ar reveni?