| anonim_4396 a întrebat:

Mam gandit sa incep sa imi lucrez "corpul" si sa imi schimb putin aspectul fizic, ca am auzit ca e posibil tongue Mam gandit sa alerg in fiecare zi, dimineata si seara, plus abdomene si flotari.ca tractiuni nu prea am de unde sa ma "agat" laughing As vrea sa fac un tabel cumva anume si sa notez in fiecare zi ce si cat am facut ca sa vad dupa un timp ca rezist mai mult, si sa observ improvizatiile tongue aveti vreo idee ce as mai putea adauga in "meniu"in afara de abdomene, flotari si alergare? big grin

5 răspunsuri:
| raresik95 a răspuns:

Iti pot spune eu multe,si eu am facut la fel. flotari,abdomene,in anumite moduri,serii si altele. Trimite-mi id'ul tau printr-un mesaj privat, si vorbim mai multe pe mess. O sa-ti arat si niste poze sa vezi schimbari, daca chiar esti interesathappy

| Arisu a răspuns:

Mai mergi 3 km cu bicikleta xD

| AresLusitani a răspuns:

Salut pai ai mai putea sa adaugi pe langa alea genoflexiuni pentru ati lucra muschi picioarelor si ai mai putea sa mergi la sala ca acolo sigur iti faci o masa musculara de invidiatwinking

| KeepitSimple a răspuns:

O dieta sanatoasa, odihna, sala, spinning (bicicleta de fitness) si cam atat. Succes si funda te rog!

| blackpink_4739 a răspuns:

Fandari