| alexove a întrebat:

Salut, mi-am luat un HTC Wildfire S si nu stiu cum sa configurez setarile APN pentru Cosmote! HELP am incercat toate setarile care le-am gasit pe net si nu au mers, mentionez ca am webnwalk activat!

4 răspunsuri:
| sonyaandreea9292 a răspuns:

Buna, pai mai bine ai merge la magazinul cosmote si iti fac ei setarile, nu te mai chinui atat, nu stiu daca costa ceva si chiar daca costa ma gandesc ca nu e mai mult de 20 lei, si eu am tot HTC wildfire, daca nu, intra site-ul pe cosmote si ar trebui sa gasesti acolo pentru ca sunt setari apn pentru mai multe modele de telefoane

| sonyaandreea9292 a răspuns:

Uite poti crea un profil cu numele webnwalk, APN ( Access Point Name) :wnw. Nume utilizator:wnw Parola:wnw. Pagina de star: http://m.webnwalk.ro Autentificare: Normala, incerca asa sa vezi daca merge

| alexove explică (pentru sonyaandreea9292):

Am mai incercat dar nu merge, probabil maine o sa trec pe la ei.

| sonyaandreea9292 a răspuns (pentru alexove):

Inteleg, pacat ca nu merge, atunci mergi la ei, e cel mai bine, nu te mai chinui aiurea.