| IrisMisaki21 a întrebat:

happy O intrebare,daca doresc sa trimit un colet prin posta romana,in tara,cat costa? Oriunde as trimite e tot celas cost, sau. thinking

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La posta e maxim 10 lei.

| IrisMisaki21 explică (pentru Adry05):

Coletul pe care as vrea sa il trimit are o greutate foarte mica, si acei 10 lei ii voi plati oriunde in tara prin posta?

| Adry05 a răspuns (pentru IrisMisaki21):

Da. Nu cred ca ajunge mai mult la posta. Dar nu stiu nici eu sa-ti zic exact, doar ca e mai ieftin de obicei pentru ca ajunge mai greu decat prin curier.

| IrisMisaki21 explică (pentru Adry05):

Multumesc mult. happy

| Nectarios a răspuns:

Costl variaza in functie de greutatea coletului si de rapiditatea cu care vrei sa ajunga