| marian1199 a întrebat:

pentru cei din Constanta. Cora Mall, va fi de fapt un mall sau doar un hipermarket cu cateva magazine.....stiu ca proiectul avea initial hipermarketul Cora, parcare subterana, 200 de magazine, cinema si o parcare pe acoperis, in prezent se va deschide joi si va avea 40-50 de magazine, hipermarketul cora, parcarea subterana si de pe acoperis. Celelalte (cinema si inca 150 de magazine vor fi inaugurate in timp sau nu se vor mai face deloc)?

1 răspuns:
| razvy1610 a răspuns:

Va fi un Mall si cred ca restul se vor deschide in timp asta din ce am auzit nu sunt sigur.