| andrei28743 a întrebat:

Salut, poti deschide un cont bancar in Polonia sau orce alta tara din Europa online? Exemplu Eu din Romania pot deschide online un cont la o banca din Polonia pe internet? Daca da, cum se poate

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intrii pe situl unei banci straine si apesi register. Nu e asa usor privind datele personale probabil o sa fi respins pentru ca nu esti rezident in tara respectiva. Magnatii au mai multa facilitate sa isi trimita banii la straini pentru ca sant apreciati avand averi mari.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu esti rezident n-ai cum.

| Violleta2022 a răspuns:

Conturile bancare se deschid, doar daca mergi personal la banca respectiva, cu un act de identitate la tine.

| Catrice a răspuns:

De ce, vrei să-ți ascunzi averile de ANAF? rolling on the floor