| JustHelp a întrebat:

Salut, stie cineva ce pot face in timpul liber la locul de munca sa pot "castiga" si eu ceva? Lucrez la un call center si sunt momente in care nu suna nimeni. Ma gandeam sa fac origami pentru ca poti sa faci pauza cand vrei. Aveti si voi ceva idei de facut bani/chestii faine? (puteti sa imi dati si ceva lucruri de facut pe telefon ca sa castig bani)

Răspuns Câştigător
| Lorena1234567890 a răspuns:

Kusudama cred ca's mai faine decât origami laughing Merge si quilling, dar ai nevoie de o grămadă de hartoage subtiri. Daca vrei sa faci origami fa si tu din "piese" lebede, cosulete si ce mai gasesti pe net. Iti poti face si un blog unde sa dezbati anumite subiecte care te interesează.

3 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Salutari,daca esti baiat mastubazea-te, daca nu, joaca solitaire, sau ceva pe telefon...

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Pe internet

| marian5946 a răspuns:

Incearca pe Freelancer.com