| Symonutzu a întrebat:

Salut,talia mea este barbateasca si nu stiu ce as putea face caci sunt joasa de statura si inca talia nu este bine diferentiata.Astept ceva sfaturi, ce exercitii as putea face pentru talie.Sunt slaba, adica nu am celulita asa ca diete nu am nevoie.Funda.Mersi.

1 răspuns:
| teodem a răspuns:

Pai eu mi-am facut talie cu un cerc greu. Il invirtesc cit privesc un film, cu mici pauze pentru ca e dureros/pe mine m-a ajutat si inca un exercitiu ar fi sa-ti rotesti bazinul pe cerc si in forma de 8(pe orizontala).Dar cercul de fier e cea mai buna solutie.