| alinox123 a întrebat:

Tocmai ce am luat o tigara electronica de la un prieten pana imi achizitionez si eu una; vreau cateva recomandari. tigara aceasta are o baterie de 1100 mAh cu rezistenta dubla, si scoate putin fum. Vreau o tigara care sa scoata mult fum si sa se simta si aroma. Din ce am mai citit/cautat am gasit moduri pentru tigara electronica cu amperaj variabil dar sunt incepator in acest "domeniu". Vreau ceva recomandari de la cineva care se priecepe si stie despre ce este vorba nu sa spuna cineva pretu ala si scoate mult fum sau sa dea un link. Nu ma pricep sa le caut/aleg. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| FurrieOfficial a răspuns:

Salut!
intrebarea este pusa de cateva luni acum am vazut-o si as putea raspunde destul de bine. daca mai este cazul.
deci! O tigare electronica la fel ca si plasturi, gume, pastile, si multe altele scoase de farmacie pentru a te lasa de fumat sunt inutile. chiar acum am gasit o varianta nonfarmaceutica, care da rezultate pozitive. iti pot da link cu siteul unde se explica si link unde gasesti produsul.
http://produsedetop.com/......moke/3877/ dar iti voi da doar link-ul unde gasesti produsul.
daca ai nelamuriri contacteaza-ma.