| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o baterie la tigara electronica deoarece mi s-a stricat
Am tot cautat pe net bateri de 900-1100 mah, am gasit una si nu stiu cat este de buna
http://www.ivape.ro/baterii/eXtreme/1100-baterie-ego-t-1 100-mah
As dori sa stiu daca merita cumparata, va rog mult HELP!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

39 RON mizeria aia? Nu, din ROmania nu merita cumparata NICI O baterie pentru laptop, telefon mobil, camera foto, toate magazinele, inclusiv reprezentantele, te fura pe fata! Exemplu - aparat foto Sony DSC-W35, bateria costa 60 RON sau mai mult la noi, am luat DOUA de pe ebay cu fix 7, 12 dolari, inclusiv transportul. In cazul de fata, voila tot kitul - http://www.ebay.com/......1052303952

| Alexandru1979 a răspuns:

Bateria e super, nu te uita la ce zic altii sau ca are pretul mic! bateri e de calitate, ma tine o zi intreaga si vapez si 5mg de lichid pe zi, o am de 3 luni si nu am probleme cu ea... aburi din greu, micuta si un pret accesibil! merita!