| AaN56 a întrebat:

aeara mi-am instalat windos xp sp3 am instalat toate driverele dar sunetu tot nu se instaleaza, la sfarsit imi da audio device on high definition audio bus driver faile.De ce? Am cautat si pe net driveru acela dar nu l-am gasit(audio device on high definition audio bus driver)(in device manager la sound, video and game controlles ce nu functioneaza este audio device on high definition audio bus driver.)Ce sa fac? Am cd-ul de la pc dar imi spune faile cand le instalez ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Hang0ver a răspuns:

Poate driverle nu sunt copatibile cu acel windos

| Shock_Electrik_1984 a răspuns:

Trebuie mai intai sa instalezi "Microsoft uaa bus driver" si apoi driverul de sunet propriuzis!