| Anonim0091 a întrebat:

Nu imi merge sunetu la pc, joc nu imi apare chestia aia cu "Volume" pentru ca la driverul de sunet am un (!). Am bagat CDul original si l-am instalat si dezinstalat de multe ori, i-am dat update si tot ce am putut dar tot am semnu ala de exclamare acolo.Cum repar driveru ala? acolo scrie : VIA High Definition Driver. Restul de la "Sound, video and game controlers" sunt bune...doar la asta imi apare! in cerc rosu.

Răspuns Câştigător
| Rahyperion a răspuns:

Schimba driverul gasesti multe compatibile pentru pc tau, am avut si eu probleme de genu asta. Odata ce iti instalezi un driver ( in care esti sigur ca e compatibil ) ar trebui sa mearga din start 100% daca nu iti merge incearca altu.

2 răspunsuri:
| CaritaDeAngel a răspuns:

Instaleaza winows 7 si nu`ti mai trebuie cd`ul cu drivere pentru ca se baga automat, de la el happy

| Anonymus314 a răspuns (pentru CaritaDeAngel):

Te-ai gandit vreodata ca nu are calculatorul destul de performant ca sa-i mearga windows 7?

@anonim0091, urmeaza sfatul lui rahyperion.